Floral Tumblr Themes
Būt laimīgam nav nemaz tik grūti.

"Viss ir pagaidām - mīlestība, māksla, planēta Zeme, jūs, es. Nāve ir tik neizbēgama, ka tā visur pārsteidz nesagatavotus. Kā lai zina, vai šī diena nav pēdējā? Mēs domājam, ka mums ir laiks. Bet te pēkšņi - še tev! - cilvēks noslīkst, atvēlētais laiks beidzies. Nāve ir vienīgā tikšanās reize, kura nav atzīmēta jūsu laika plānotājā"
Šis ir tāds kā papildus blogs jau esošajam emotionaluniverse.tumblr.com .
Varu teikt atklāti, ka man pašlaik ir tāds 'restart' manai dzīvei, jo ilgu laiku tā bija uzkārusies. NU es mācos būt laimīga un patiesībā rokas un kājas vēl ir vietā tā kā nav nemaz tik drausmīgi.
Nosaukums ir La Litterature (no franču val. - Literatūra), jo.. Nu te pārsvarā būs par daiļliteratūru vai jebkuru citu rakstītu tekstu.

Šajā blogā būs citāti un vērtīgas atziņas no grāmatām, kuras mani ir iedvesmojušas, kā arī iespējams arī manas domas/recenzijas par tām, kā arī šeit būs redzams mans topošais darbs, kuram pagaidām nosaukums ir 'Viņa nav vāja. Viņa bija stipra pārāk ilgi'.
Ceru, ka jums patiks. Un lūdzu, lūdzu pasmaidiet. Novērtējiet, kas jums ir dots. Ar laiku sapratīsiet, ka tie nav tukši vārdi. Pati pēc pieredzes saku, jo esmu savu dzīvi izdrāzusi gandrīz pilnībā un tagad maksāju par to.

“It’s only terrible to have nothing to wait for.”

— Erich Maria Remarque (Three Comrades)

43 notes
Tagged as: remarque, remarks, maria,
  1. madspringseason reblogged this from lalitterature
  2. aadelle reblogged this from lalitterature
  3. nobody-noone reblogged this from lalitterature
  4. happytune reblogged this from lalitterature
  5. notanotherdisneyprincess reblogged this from lalitterature
  6. lalitterature posted thisTumblr Themes By: CherryBam.com